Panel Klienta   
  MENU

O FIRMIE

Agencja 365 - Realizujemy marzenia!

Jesteśmy prekursorem nowego typu agencji reklamowej na polskim rynku, jakim jest agencja interaktywna. W erze Globalnej Wioski, gdy fenomen Internetu osiągnął eskalację, stając się powszechnym i ogólnodostępnym, nowym, alternatywnym wymiarem rzeczywistości - nowym wirtualnym światem, jaki otworzył ogrom nieznanych dotąd możliwości i obszarów działalności, także w dziedzinie reklamy oraz promocji usług firm i przedsiębiorstw, a także form sprzedaży takich, jak np. sprzedaż internetowa w sklepach i serwisach online.

Zgodnie z definicją agencji interaktywnych, Agencja 365 zajmuje się kreowaniem i promowaniem marki firmy w Internecie oraz wspieraniem jej działania.

Nasza agencja wyróżnia się bogatym doświadczeniem w zakresie reklamy i promocji firm w Internecie, elastycznym dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klienta i profesjonalną współpracą. Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, korzystającą z nowoczesnych technologii i legalnego oprogramowania, zatrudniającą wykwalifikowanych specjalistów.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem profesjonalnych stron www dla firm, przyjaznych dla użytkownika i spełniających najnowsze standardy. Tworzenie stron internetowych traktujemy jako pasję! Projektujemy nowoczesne i responsywne strony www dla firm. Nasze strony są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i na każdą kieszeń! 

Kolejną z naszych usług jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych, nowoczesnych i responsywnych skelpów internetowych oraz portali aukcyjnych, a także serwisów i portali, zapewniających kompleksową obsługę i wsparcie dla sprzedaży internetowej czy różnych profili działalności portali i serwisów.

Nasza agencja zajmuje się również komplekoswym budowaniem, tworzeniem i prowadzeniem kampanii reklamowych Google Adwords od podstaw. Dbamy o wysoką pozycję i zwiększanie sprzedaży oraz zysków, jak też pozyskiwanie nowych klientów i kreowanie marki naszych klientów, którym nasze kampanie przynoszą wymierne korzyści!

Poza tym w naszej ofercie również:
Pozycjonowanie stron www, strona w Google, prowadzenie fanpage, pozytywne opinie, reklama Facebook czy mailing.

Gwarantujemy, że warto skorzystać z naszych usług - z naszymi stronami, sklepami, portalami i serwisami internetowymi zyskujesz:

Z nami droga do sukcesu stanie się prosta!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Zacznij spełniać swoje marzenia już dziś!